utorak, 04 april 2017 12:25

Gradonačelnik Bogdanović uputio čestitku povodom Dana studenata

Gradonačelnik Prijestonice Cetinje Aleksandar Bogdanović uputio je danas čestitku crnogorskim studentima povodom 4. aprila, Dana studenata

U čestitki je, između ostlog, navedeno:


- Ovom prilikom, svim crnogorskim studentima želim uputiti srdačne čestitke povodom Dana studenata. Riječ je o datumu koji nas vezuje za neka od najznačajnijih istorijskih dešavanja na našim prostoriima kada je riječ o mladima i studentima, istovremeno podsjećajući nas da ste upravo vi kljucni činioci razvoja našeg društva.

Zato u vremenu koje je pred nama, svojim idejama motivišite nove podvige, a zalaganjem i znanjem dajte punu podršku razvoju našeg društva čime ćete ostati čvrst oslonac našoj Državi.

A Prijestonica Cetinje će nastaviti da posvećeno i predano radi u pravcu stvaranja ambijenta za kvalitetan i prosperitetan život mladih i studenata na teritoriji našeg grada – naveo je, između ostalog, u svojoj čestitki gradonačelnik Bogdanović.